درباره ما

موتیله
فروشگاه و نمایشگاه کالای چوب


انواع تخت خواب و میز نهارخوری ، مبلمان و میز عسلی، جلوموبلی، آباژور وجای کفشی از جنس چوب با کیفیت عالی در طرحها و رنگهای متنوع همچنین مبلمان راحتی با پارچه ترک و طرحهای ژورنالی را میتوانید در این سایت مشاهده فرموده و پس از انتخاب مستقیما از پورتال و فروشگاه مجازی ما خرید نمائید یا با تماس و مراجعه به فروشگاه خریداری نموده و از مزایای حمل رایگان استفاده نمائید.
این فروشگاه همچنین شرایط ویژه جهت خرید عمده و تعدادی برای همکاران محترم فراهم نموده و کالاهای برند را در اختیار ایشان قرار می دهد .

خط مشی
فروشگاه موتیله


رسالت فروشکاه موتیله از ابتدا بر توزیع هدفمند و منصفانه انواع مبل ، سرویس خواب ، جلو مبلی و عسلی ، میز نهار خوری و ... موجود در بازار بوده است .هدف ما ارائه محصولات چوبی با کیفیت بالا و قیمت مناسب میباشد .

موتیله از اوایل سال 92 شروع به کار کرده و تا کنون توانسته است سهم قابل توجهی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد . و بدین منظور جهت توسعه بازاریابی و فروش محصولات خود و رقابت با دیگر فروشنده ها تصمیم بر این شد که در فضای مجازی و تجارت الکترونیک نیز وارد شود و سایت mootile.com و mootile.ir برای سهولت در امر فروش و تسریع در جستجوی مشتریان با هدف مشتری مداری دایر گردید . چنانچه در خصوص جستجوی محصولات و قیمت و دیگر سوالات خود به مشکل برخوردید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید . 09122343679 و 02166241712